Často kladené otázky

Zoznam častých otázok a odpovedí na ne. V prípade, že predsa nenájdete odpoveď, určite nás kontaktujte.

Pre obchodníkov

Ako mi môže Sharee pomôcť?

Sharee pomáha obchodníkom zvyšovať predaj, a to jednoducho prostredníctvom svojich návštevníkov, ktorí zdieľajú jeho produtky a služby.

Koľko stojí Sharee?

Obchodník si zvolí sám výšku provízie z predaja, ktorý sprostredkovali užívatelia Sharee. To je jediný náklad.

Ako prebieha vyplácanie provízie?

Províziu účtuje Sharee vždy ku koncu mesiaca. Obchodník si môže vo svojom účte pozrieť jej výšku a stiahnuť daňový doklad.

Ako prebieha implementácia na môj web?

Prebieha v 2 krokoch. Najprv je potrebné vytvoriť kampaň a stanoviť jej parametre a v druhom kroku vložiť časť kódu do vašej webstránky. Implementáciu je možné prirovnať k bežným službám ako napr. Google Analytics. V prípade potreby vám službu implementujeme bezplatne.

Prečo sa mám rozhodnúť práve pre Sharee?

Sharee vám umožňuje spraviť zo svojich návštevníkov partnerov a zvýšiť tak predaj. Ďalšou výhodou je jeho jednoduchosť, bezplatná implementácia a nulové riziko, pretože platíte iba províziu z predaja.

Pre sprostredkovateľov

Čo je to Sharee?

Sharee je služba, prostredníctvom ktorej môžete zdieľať rôzne produkty a služby a následne zarábať províziu z ich predaja

Ako to funguje?

Jednoducho, kliknete na tlačidlo "Propagovať" umiestnenom na stránke obchodníka, zadáte svoj email a zdieľate link na sociálnych sieťach. Z každého predaja, ktorý príde z vami zdieľaného odkazu, získavate províziu.

Ako zistím, koľko som zarobil?

Zdieľaním prvého odkazu vám príde na email odkaz na registráciu do sharee.io, kde môžete sledovať prehľad kampaní, zdieľaní, koľko ste zarobili a samozrejme si peniaze aj vyplatiť.

Kedy si môžem vyplatiť peniaze?

Keď dosiahnete minimálnu sumu provízie 50 eur. Výplata prebieha v mesačných intervaloch na váš paypal účet, ktorý zadáte po prihlásení do Sharee.io.

Ake sú formy vyplatenia peňazí?

Peniaze si môžete nechať vyplatiť na bankový účet (IBAN, SWIFT) alebo cez paypal (email).

Ako dlho trvá prevod na môj účet?

Vyplatenie sumy trvá 14 dní.